Як обрати та купити ікону в інтернет-магазині в Україні.
Вибір ікони, як і будь-якого іншого товару, який ви маєте намір придбати в інтернеті, має свої рекомендації до покупки.
Основне - це довіра до інтернет-магазину, в якому ви маєте намір здійснити покупку. Рекомендуємо звертати увагу на зручність оформлення сайту, його наповнення, асортимент, спілкування та увагу з боку продавця.

Насамперед потрібно переконатися з вибором сюжету ікони. Це можуть бути ікони Святих, ікони до християнських свят, до священних дат,
чи іменні ікони, названі на честь Святих великомучеників.
Після того, як визначилися із сюжетом – можемо переходити до вибору розміру відповідної ікони. Тут багато в чому залежить де ікона перебуватиме після покупки. Якщо це автомобіль – рекомендуємо купувати маленькі іконки. Для домашньої ікони чудово підійдуть розміри від середніх до великих. Також необхідно звернути увагу на те, де в оселі розмістити цей прекрасний витвір мистецтва.

Також велику роль грає матеріал, з якого вироблена ікона. Тут все залежить від особистих уподобань віруючих, проте ми радимо купувати дерев'яні
ікони, виготовлені з якісної деревини. По-перше, це гарантія довговічності виробу, по-друге, така ікона буде максимально наближена до оригіналу, по-третє, вироби з дерева завжди показник вишуканого смаку. Звертаємо увагу, що в нашому інтернет-магазині представлені тільки справжні ікони з якісної деревини та різноманітних порід дерева. У яких також використовуються
як справжнє сусальне золото, так і позолота, яка не має у своєму складі золота. У нашому асортименті ікони, написані як фарбами темперними (з додаванням яйця), так і масляними.

Звичайно, дуже важливим питанням у виборі відповідної ікони є її вартість. Ікони, писані вручну коштуватимуть дорожче, ніж друковані. Ціна залежить також від матеріалів, які використовувалися під час виробництва.
Також важливий чинник, особливо в іконах написаних вручну – це авторство. Кожен знаменитий майстер має свій неповторний стиль, який дуже складно скопіювати. Завдяки цьому придбання такої ікони стає ще ціннішим. У нас представлені ікони різних відомих іконописців із Греції, які слідують у своїй роботі всім канонам стародавніх іконописних шкіл та традицій.

Сподіваємося, що ця стаття допомогла Вам краще розібратися в тонкощах вибору та покупки ікони. Ми зі свого боку робимо все від нас залежне, щоб замовлення в нашому магазині принесло Вам якнайбільше позитивних емоцій, і Ви отримали по-справжньому якісну, красиву, довговічну ікону, і з радістю повернулися до нас знову.