Графік роботи:

Будні дні: 9–18

Сб, Нд: 9-15

Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Володимирьскі ікони Божої Матері

Фільтр
Країна виробник
Матеріали
Образ
Розмір
Стан
Вид виробу
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Володимирські ікони Божої Матері купити в Україні за найкращими цінами

Велична Володимирська ікона Богородиці – скарб духовності, що володіє чудовими властивостями. Споглядання її витончених рис і ніжних фарб проникає в самі глибини душі, наповнюючи серця віруючих благоговінням. Створена Євангелістом Лукою в далекому XII столітті, ця ікона несе символіку непередаваного зв'язку між Богоматір'ю і її Святим Сином. У ній втілена як ніжність материнської любові, так і передчуття Марією майбутніх страждань Христа. Її очі, пронизані гіркотою, переживають кожну біль і випробування, яке належить пережити її Сину.

Через віки багато щирих сердець звертаються до цього святого образу з молитвами про допомогу і підтримку. У години бід та випробувань Володимирська ікона стає надійним путівником у світі духовної сили. Її молитовна сила здатна пролити світло в темні куточки життя, надаючи вірі та надії крила. Багатогранність заступництва Володимирської ікони вражає: вона втішає у скорботі, оберігає від бід та хвороб, дарує надію на зцілення та здоров'я. У її тихій присутності відчувається материнська турбота, що оберігає кожного, хто звернеться з вірою. Володимирська ікона – не просто шматочок полотна та фарби, а міст у світ духовних цінностей, де кожна молитва знаходить свій відгук та підтримку.

Богородиця – Мати не тільки Сина Божого, але також і всього людства, яка безмежно дбає про кожного з нас. Її нескінченна любов і безкорисливе милосердя – справжні натхненники та путівники у житті. Завжди готова допомогти, вона пропускає свою нитку доброти через усі сфери нашого буття. Її благословення – це притулок у будь-яку бурю, втіху у важкі моменти та умиротворення для душі. Ікона Пресвятої Богородиці – це зв'язок із вічними джерелами мудрості та надії. З її величною присутністю відкривається шлях до духовного збагачення та глибокого просвітлення. Вона ніби міст між небом і землею, дозволяючи нам відчути нескінченну материнську турботу і наново здобути внутрішній спокій.

Кожна ікона в нашому інтернет-магазині – це витвір мистецтва, створений з використанням найвишуканіших матеріалів, за всіма канонами стародавніх грецьких шкіл часів Візантії. Ми пишаємось нашим партнерством із видатними майстрами іконописцями з Греції та України, чиї роботи зачаровують уяву. Ці ікони несуть у собі не тільки невимовну красу, а й глибокий духовний зміст. Купуючи Володимирську ікону Божої Матері в нашому інтернет-магазині, ви знайдете не тільки витвір мистецтва, а й дорогоцінного джерела натхнення та сили. Ці ікони стануть вашими вірними супутниками у молитві та роздумах про глибинні аспекти життя.

Довіртеся своїй вірі і дозвольте ніжній руці Богородиці проводити вас шляхом мудрості і духовного зростання. Виберіть ікону, що відображає вашу душевну гармонію, або зробіть цей чудовий подарунок для близької людини. Наша оперативна та надійна доставка гарантує, що цей символ божественної турботи та благословення прийде до вас якнайшвидше.

Вгору