Інтернет-магазин ікон Agnia в Україні – ваше джерело високоякісних православних ікон. Ми пишаємося представити широкий асортимент ікон різних розмірів, матеріалів та стилів, що задовольняє найвишуканіший смак та бюджет.

Наша перевага полягає у співпраці тільки з найкращими виробниками та іконописцями з Греції та України та повної впевненості в якості наших товарів, доступних у нашому інтернет-магазині.

Ми розуміємо, наскільки важливо для наших клієнтів отримати якісну оригінальну ікону, максимально наближену до стародавніх шедеврів відомих майстрів. Саме тому наш асортимент представляє по-справжньому прекрасні ікони, створені з найкращих матеріалів, з дотриманням усіх канонів стародавніх шкіл іконопису, таких як грецька та візантійська.

Одним із наших головних пріоритетів є орієнтація на потреби клієнтів, оперативна доставка та надійна упаковка. Ми робимо все можливе, щоб ваша ікона прибула у винятковому стані у найкоротший термін. Крім того, різноманітний вибір продукції в нашому магазині роблять придбання ікон в Агнія доступним для кожного.

Також додамо, що ми не продаємо паперові картинки, запаковані в кіоти чи рамки. У нашому асортименті лише справжні якісні ікони, які зберігатимуться багато років.

Якщо ви розглядаєте покупку ікони в Україні, то наш інтернет-магазин – найкращий вибір. Ми гарантуємо найвищу якість продукції, доступні ціни та оперативну доставку. Наша команда завжди готова допомогти вам підібрати ідеальну ікону та відповісти на всі ваші запитання.

Нашою метою є максимальне поширення цих чудових творів мистецтва, роблячи їх доступними для якомога більшої кількості людей.

Співпраця безпосередньо з виробниками дозволяє нам також пропонувати індивідуальне виготовлення ікон на замовлення (навіть у великих кількостях для храмів та церков).

Для церков, соборів, храмів та оптових покупців у нас діють спеціальні пропозиції:

  • При замовленні від 5 ікон – знижка 10% від суми замовлення
  • При замовленні від 10 ікон – знижка 15% від суми замовлення