Графік роботи:

Будні дні: 9–18

Сб, Нд: 9-15

Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ікони Божої Матері Взграння Немовляти

Фільтр
Країна виробник
Матеріали
Образ
Розмір
Стан
Вид виробу
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ікони Божої Матері Взграння Немовляти купити в Україні за найкращими цінами

Ікона Взграння Немовляти має особливе значення для християн та вважається здатною творити чудеса. Щорічно 20 жовтня християни відзначають свято на честь цього образу Божої Матері, який вважається особливо символічним.

На іконі зображений маленький Ісус Христос, який сидить на руках у Пресвятої Діви. Його мати легко торкається Сина Божого своєю щокою, а Він, своєю чергою, простягає до Неї свої руки, немов граючи. У її погляді читається велика любов і прихильність, передаючи ставлення Всевишнього всім віруючим.
За легендою, маленького Ісуса принесли до храму Бога на 40-й день після народження для хрещення. Коли Його забирав старець Симеон, Ісус простягнув руки до матері, показавши їй своє ставлення. Саме це зображення передає людську сторону Сина Божого.

Дана ікона вважається жіночою, у своїх молитвах до неї жінки або подружні пари просять про зачаття дитини бездітним сім'ям, благополучну вагітність і пологи, про здоров'я немовляти та його матері.
Моляться також перед іконою Взграння Немовляти також про тілесне та духовне здоров'я дітей, а також просять допомоги Богородиці, щоб виховати добрих та благополучних людей. Віруючим, які стикаються з життєвими труднощами, ікону святої Діви приносить втіху, милість, підтримку та захист.

Однак важливо пам'ятати, що при зверненні до цієї ікони віруючим необхідно дотримуватись чистоти думок і жити згідно з заповідями Господа.
Мати дитину – це велике диво та радість для сім'ї. Можливо, не завжди вдається отримати такий дар, але відчай не допоможе. Натомість, можна звернутися за допомогою до вищих сил і отримати підтримку та допомогу в іконі Взграння Немовляти Пресвятої Богородиці.

Інтернет-магазин Agnia пропонує широкий вибір ікон різних розмірів та стилів, створених з любов'ю та відданістю нашими майстрами-іконописцями. Наші ікони відрізняються найвищою якістю завдяки ретельному опрацюванню кожної деталі та дотриманню традицій.

Купюучи ікону Взграння Немовляти у нас, ви знайдете не тільки чудовий художній виттвір, але й потужний засіб для зміцнення віри та духовного зростання. Ці чудові витвори мистецтва мають особливий духовний вплив, здатний приносити умиротворення і надію в серці кожної людини.

Ми пишаємося тим, що надаємо писані ікони Пресвятої Богородиці з оптимальним співвідношенням ціни та якості. У нашому інтернет-магазині ви можете з упевненістю здійснити безпечну та зручну покупку, а наша швидка доставка забезпечить отримання ікони у будь-якому куточку України.

Дозвольте цим прекрасним витворам мистецтва стати вашими вірними супутниками на шляху віри та духовного зростання. Придбайте ікону сьогодні, і вона стане цінним даром для вас самих чи ваших близьких, а також чудовою окрасою вашого будинку чи храму. Відкрийте для себе духовний скарб і знайдіть гармонію разом з іконами Божої Матері Взграння Немовляти.

Вгору