Семистрільна Божа Матір – це одна з найпопулярніших і найвідоміших ікон у православній церкві.


Даний образ Богородиці є одним із найбільш шанованих у православ'ї. Віруючі вважають, що ця ікона має особливі властивості та допомагає у багатьох життєвих ситуаціях.

Ікона Семистрільної Божої Матері зображує Діву Марію із сімома стрілами в руках. Вони символізують біль і скорботу, яку переживає Мати Господа за свого Сина, розіп'ятого на Хресті. Незважаючи на те, що ця ікона з'явилася у православній церкві відносно нещодавно, її значення та символізм глибоко вкоренилися у культурі християн.

Віруючі звертаються до ікони у важкі моменти свого життя, щоб отримати захист від бід та хвороб, а також зміцнити свою віру та духовне благополуччя.

Сьогодні ікона Семистрільної Божої Матері є одним із найбільш шанованих святих зображень у православній церкві, і її образ можна побачити на багатьох православних артефактах та предметах побуту.

Існує багато легенд про те, як Семистрільна Божа Матір допомогла віруючим та стражденним. Одна з таких легенд говорить про те, як ця ікона врятувала місто від навали ворога. Коли загарбники наближалися до міста, місцеві жителі винесли Семистрільну Божу Матір на стіни міста та почали молитися перед нею. Зображення Богородиці на іконі почало світитися, а військо ворога розвернулося і пішло, не зробивши жодного пострілу.

Інша легенда розповідає про те, як Семистрільна Божа Матір допомогла вилікувати дитину від тяжкої хвороби. Мати дитини принесла ікону та поклала її поряд зі своїм чадом. Після молитви перед іконою, дитина була зцілена і повністю здорова.

Ікона Семистрільної Божої Матері має велике значення для віруючих і є символом віри, захисту та перемоги над життєвими труднощами. Її образ надихає на молитву та духовне вдосконалення, і вона залишається одним із найбільш значущих символів православної культури.

В інтернет-магазині ікон Agnia представлено широкий асортимент цього образу Богородиці. Семистрільна Божа Матір є символом надії та захисту для багатьох віруючих. Багато людей приходять до цієї ікони, щоб отримати силу та підтримку під час труднощів та випробувань,  також їй моляться за примирення ворогуючих, закінчення воєн і катаклізмів.