День хрещення Київської Русі – України є однією з найважливіших дат в історії України та всіх слов'янських народів. Це свято відзначається щорічно 28 липня та вшановує знакову подію, яка стала важливим кроком до формування української нації та держави.

Історія дня хрещення Київської Русі – України пов'язана із подорожами Князя Володимира до різних країн того часу, де він досліджував різні релігії та вірування. Під час однієї зі своїх подорожей, князь відвідав імператора Візантії та захопився християнством, яке в цей час було основною релігією Візантії. Після повернення до Києва, князь Володимир прийняв Господа у свої серце і душу, зробив вибір на користь християнської віри та урочисто хрестив свій народ на берегах Дніпра.

Ця подія стала ключовою віхою в історії України, оскільки вона сприяла формуванню національної ідентичності та державної свідомості. Вона дала можливість українському народу познайомитись з християнством, прийняти Бога у свої серця, почати великий рух нації до духовного просвітлення.

Святкування дня хрещення Русі – України також є символом великої мудрості Князя Володимира. Це свято нагадує теперешнім поколінням українців про те, що їхня країна має багату історію та культуру, яка варта того, щоб її берегти та захищати. Святкування дня хрещення Київської Русі – України є чудовою нагодою для того, щоб відчути гордість за свою націю та культуру.

Цей Великий день є нагадуванням про те, що наш народ має глибокі корені, які сягають до славетної давньоруської держави. Це свято допомагає українцям зберегти зв'язок зі своїми величними предками та пам'ятати про те, що вони є часткою багатої культурної спадщини. 

Ми маємо завжди берегти в своїх душах той вогонь християнської віри, який приніс Князь Володимир Великий на береги Дніпра для свого народу, цінувати один одного, маємо пишатися нашою історією, культурою, та віросповіданням, і що ми повинні захищати їх і передавати нашим нащадкам.